| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US$58-US$118 |
| Product Name | DWDM Mux Demux |
| Storage Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Return Loss | ≥50dB |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |
| Isolation | ≥30dB |
| Relative Humidity | 5%~95% |
| Insertion Loss | ≤7.0dB |
| Power Consumption | ≤10W |
| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US$58-US$118 |
| Product Name | DWDM Mux Demux |
| Storage Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Return Loss | ≥50dB |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |
| Isolation | ≥30dB |
| Relative Humidity | 5%~95% |
| Insertion Loss | ≤7.0dB |
| Power Consumption | ≤10W |