| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US$59-US$108 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Insertion Loss | ≤7.0dB |
| Isolation | 30dB |
| Relative Humidity | 5% to 95% |
| Channel Spacing | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Storage Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |
| Operating Temperature | -40℃ to +85℃ |
| PDL | ≤0.2dB |
| Wavelength | C-Band, L-Band |
| Channel Count | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US$59-US$108 |
| Packaging Details: | Paper box |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Insertion Loss | ≤7.0dB |
| Isolation | 30dB |
| Relative Humidity | 5% to 95% |
| Channel Spacing | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Storage Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |
| Operating Temperature | -40℃ to +85℃ |
| PDL | ≤0.2dB |
| Wavelength | C-Band, L-Band |
| Channel Count | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |