| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | UU$350-US$680 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Storage Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Operating Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Channel Count | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Power Consumption | ≤10W |
| Relative Humidity | 5% to 95% |
| PDL | ≤0.2dB |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |
| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | UU$350-US$680 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Storage Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Operating Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Channel Count | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Power Consumption | ≤10W |
| Relative Humidity | 5% to 95% |
| PDL | ≤0.2dB |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |