| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US$58-US$118 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Wavelength | C-Band, L-Band |
| Relative Humidity | 5% to 95% |
| Return Loss | ≥50dB |
| Channel Count | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Customized |
| PDL | ≤0.2dB |
| Power Consumption | ≤10W |
| Isolation | ≥30dB |
| Package Type | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |
| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US$58-US$118 |
| Packaging Details: | Paper box |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Wavelength | C-Band, L-Band |
| Relative Humidity | 5% to 95% |
| Return Loss | ≥50dB |
| Channel Count | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Customized |
| PDL | ≤0.2dB |
| Power Consumption | ≤10W |
| Isolation | ≥30dB |
| Package Type | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Connector Type | LC, SC, FC, ST |
| Polarization Mode Dispersion | ≤0.2ps |