| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | MEMS Optical Switch |
| Price: | US$369-US$2056 |
| Property | Value |
|---|---|
| Type | MEMS |
| Insertion Loss | 0.3 dB |
| Switch Time | 2ms |
| Application | Optical Network |
| Size | 3.2mm × 2.5mm × 1.25mm |
| Storage Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Data Rate | 1.25Gbps |
| Return Loss | 50dB |
| Wavelength | 850nm |
| Channel Isolation | 30dB |
| Brand Name: | GEZHI |
| Model Number: | MEMS Optical Switch |
| Price: | US$369-US$2056 |
| Property | Value |
|---|---|
| Type | MEMS |
| Insertion Loss | 0.3 dB |
| Switch Time | 2ms |
| Application | Optical Network |
| Size | 3.2mm × 2.5mm × 1.25mm |
| Storage Temperature | -40℃ to +85℃ |
| Data Rate | 1.25Gbps |
| Return Loss | 50dB |
| Wavelength | 850nm |
| Channel Isolation | 30dB |